Przyrządy i produkcja

• Precyzyjne frezowanie we Wrocławiu
https://all-plast.pl/obrobka-tworzyw-sztucznych/

ALL-PLAST Jerzy Pajołek

Szukasz specjalistów od obróbki tworzyw sztucznych? Znajdziesz ich w firmie ALL-PLAST. Ich oferta jest szeroka, a jedną z usług wartych zainteresowania jest frezowanie. Wrocław to miasto, gdzie znajduje się siedziba firmy i to tam udaj się po usługę oraz po fachowe doradztwo. Frezowaniem zajmują się specjaliści, którzy doskonale się na tym znają i mają do swojej dyspozycji specjalistyczne maszyny. Precyzyjnie i zgodnie z twoimi oczekiwaniami - tak zostanie zrealizowane powierzone im zlecenie. Firma wykonuje frezowanie CNC na ploterach o polu 1500mm x 2000mm oraz 2050mm x 3050mm. Ponadto ALL-PLAST oferuje frezowanie ręczne. Wrocław to główny obszar, skąd firma . . .

więcej

ALL-PLAST Jerzy Pajołek

Gazowa 3
50-513 Wrocław
dolnośląskie
• Producent płyt CD/DVD oraz kaset magnetofonowych
https://www.cdprintmasta.com/cassette-tape-duplication

Printmasta

Printmasta świadczy szeroki zakres usług związanych z produkcją, kopiowaniem i pakowaniem płyt CD/DVD (cassette tape production, copying and packing), a także kaset magnetofonowych. Mimo że Polska, a dokładniej Warszawa stanowi siedzibę przedsiębiorstwa, zamówienia mogą składać wszyscy klienci z państw Unii Europejskiej. Wysokiej jakości produkty, atrakcyjnie niskie ceny i ekspresowa wysyłka, tak w skrócie można opisać działalność Printmasta. Firma korzysta z nowoczesnych rozwiązań, takich jak druk cyfrowy oraz opakowania typu digipak. Natomiast z myślą o klientach, którzy są wielbicielami stylu retro, specjaliści dołączyli do oferty usług kopiowanie i . . .

więcej

Printmasta

Jarosława Dąbrowskiego 19/18
02-561 Warszawa
mazowieckie
• Tkaniny materacowe pikowane
www.foltex.eu/tkaniny-materacowe.html

Foltex

Tkaniny materacowe pikowane mają wiele zalet - przede wszystkim stają się atrakcyjne wizualnie. Dzięki temu, że do wyboru masz różne wzory pikowań, zapewniasz swoim klientom różnorodność i możliwość wyboru. Na stronie internetowej, która funkcjonuje pod adresem foltex.eu, znajdziesz galerię wzorów pikowań - koniecznie się z nią zapoznaj i sprawdź, jak atrakcyjna może stać się tkanina materacowa. Pikowanie wykonywane przez specjalistów z firmy Foltex nadaje tkaninie podwójną wytrzymałość. Jest to bezapelacyjnie zaleta, jeśli mówimy o materacach do łóżek, które są użytkowane codziennie i zapewniać mają duży komfort snu. Tkaniny materacowe . . .

więcej

Foltex

Sucha 9
62-004 Kicin
wielkopolskie
Ostatnio opublikowane
e-gatta.pl / 2023