Kupno i sprzedaż


Syngrass

Syngrass sprzedaje i montuje sztuczną trawę. To fantastyczne rozwiązanie dla osób, pragnących mieć wiecznie zielony ogród bez wysiłku. Jedynym wysiłkiem jest wybór odpowiedniego modelu trawy i zamontowanie go na danym terenie. Montażem możesz zająć się sam, gdyż nie jest to nic trudnego, ale możesz też zatrudnić w tym celu specjalistów z firmy Syngrass. Obawiasz się, że sztuczna trawa na ogrodzie będzie wyglądać nieestetycznie i "plastikowo"? Nic bardziej mylnego! Trawa syntetyczna od Syngrass do złudzenia przypomina prawdziwą trawę i do tego jest bardzo miła w dotyku. Gdzieniegdzie "wysuszone źdźbła" dodają jej autentyczności. Mało kto pozna się, . . .

więcej

Syngrass

Chabrowa 2
62-053 Borkowice
wielkopolskie

IBC POLSKA F&P S.A.

Profesjonalne piece do pizzy marki Cuppone to jedne z wielu urządzeń, jakie znajdują się w ofercie firmy IBC POLSKA F&P S.A. Dlaczego warto je mieć? Ponieważ praca z nimi to czysta przyjemność! Elektryczny profesjonalny piec do pizzy zapewnia różne tryby pracy i wiele programów. Dzięki czemu będziesz mógł zaproponować swoim klientom różne rodzaje pizzy, zarówno jeśli chodzi o dodatki, jak i o grubość ciasta. Ponadto, profesjonalne piece do pizzy wyposażone są w cyfrowy panel sterowania, który znacznie ułatwia kontrolowanie parametrów pracy. Przeszklone panoramiczne drzwi pozwalają z kolei na sprawdzanie stopnia wypieczenia ciasta. Firma IBC POLSKA F&P S.A. . . .

więcej

IBC POLSKA F&P S.A.

Łosice 25
55-095 Mirków
dolnośląskie
• Zamek do roweru
eladowarki.com/267-zamki

Eładowarki

Eładowarki to firma, która wyposaży Twój rower elektryczny i Twoją hulajnogę elektryczną w niezbędne akcesoria i części. Jeśli więc szukasz miejsca, w którym znajdziesz sprawdzone wyposażenie do Twoich pojazdów elektrycznych, takie jak np. zamek do roweru, bateria, ładowarka itd., to koniecznie zajrzyj do tego sklepu. Możesz liczyć nie tylko na wysokiej jakości ofertę, ale też na fachowe doradztwo. Sklep Eładowarki to też serwis rowerów elektrycznych i hulajnóg, dlatego masz pewność, że obsłuży Cię osoba kompetentna i w pełni obeznana z tematem pojazdów elektrycznych. Interesuje Cię solidny zamek do roweru elektrycznego? To słuszna inwestycja, która . . .

więcej

Eładowarki

Mieszka I 7/A
65-040 Zielona Góra
lubuskie
Ostatnio opublikowane
e-gatta.pl / 2023